www.cvonline.hu

VA/VE specialista (GY-M-S)

  • A hirdetés 1228 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk VA/VE specialista munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Szakmai workshopok megszervezése, lebonyolítása, koordinálása
  • Termék költséghatékonyság elősegítése, fejlesztése
  • Beszállítói költségstruktúra optimalizálása
  • Megtérülési kalkulációk készítése
  • Szoros együttműködés a beszerzőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Multinacionális gyártó vállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Változás menedzsment tapasztalat
  • Beszerzői tapasztalat előny
  • Határozott, elkötelezett személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő