www.cvonline.hu

VAVE applikációs mérnök

  • A hirdetés 933 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az gyújtógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.700 alkalmazottal, 7,4 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems divízió magyarországi gyárában turbófeltöltők gyártásával foglalkozunk. Termékeink növelik a motor teljesítményét, csökkentik az üzemanyag felhasználást és a károsanyag-kibocsátást. Az oroszlányi gyár az árbevétel és a nyereség alapján már több éve a hazai Top 500-as vállalati lista első negyedében foglal helyet, ezen kívül 2012-ben a Figyelő TOP200-as listán az év legeredményesebb vállalata díjjal jutalmaztak minket. A munkabiztonság területén már háromszor is elértük az 1.000.000 balesetmentes munkaórát, ezért az anyavállalat 2012-2013-2014-ben a BorgWarner Munkabiztonsági Díjjal ismerte el példaértékű eredményünket. Cégünknél bevezettük az Autonóm Munkacsapatok szervezetfejlesztési- és kultúraváltási programot, melyet az anyavállalat 2013-ban Innovációs Díjjal jutalmazott.

2015 elejétől a vállalat hosszú távú jövedelmezőségének biztosítása és fenntartása céljából került bevezetésre a VAVE projekt. A gyakran értékelemzésnek nevezett „Value Analysis and Value Engineering (Va/Ve)” egy szisztematikus, formális elemző és kiértékelő folyamat, melynek célja olyan termék és folyamatjellemzők azonosítása és kiküszöbölése, melyek nem értékesek a vevő vagy a termék számára, de előállításukkal kapcsolatban költségek merülnek fel.

 VAVE csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok:

  • a VAVE folyamat során felmerülő költségcsökkentési projekt lehetőségek (design-, anyag-, folyamat-, minőség-, stb.) azonosítása VAVE workshopok-on és egyedi ötletek összegyűjtése során
  • részvétel az ötletek elbírálásában, valamint a működőképes ötletek megvalósításában
  • együttműködés a K+F-, a gyártó-, minőségügyi-, és applikációs mérnöki csoportokkal
  • a szükséges validációs követelmények összegyűjtése
  • PPAP-k készítésében való részvétel
  • kimutatások, jelentések készítése a VAVE vezető részére
  • mérőszámok követése, kapcsolódó akciók megfogalmazása, lekövetése
  • együttműködés a társterületekkel, applikációs mérnöki folyamatoknak való megfelelés
  • aktív támogatás nyújtása a VAVE folyamatok fejlesztéséhez
  • változáskezelési folyamatban való részvétel

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • minimum 5-8 év gyártómérnöki és/vagy termeléstámogató mérnöki és/vagy applikációs mérnöki és/vagy tervezőmérnöki tapasztalat
  • gyártástechnológiai és termékfejlesztési ismeretek
  • tapasztalat vevői kapcsolattartás területén
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SAP gyakorlat
  • jó kommunikációs- és kapcsolattartó képesség
  • jó elemzési- és priorizálási készség

Előny:

  • tapasztalat az alábbi területeken: változás menedzsment, NPI, termék, technológia áttelepítése
  • AutoCad ismeret

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Lengyel Orsolya, HR generalista
BorgWarner Oroszlány Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol