www.cvonline.hu

VAVE Application Engineer O02vave

  • A hirdetés 616 napja lejárt

VAVE Application Engineer

O02vave

Komárom-Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk VAVE Application Engineer munkatársat.

Feladatok:

  • A VAVE folyamat során felmerülő költségcsökkentési projekt lehetőségek (design-, anyag-, folyamat-, minőség-, stb.) azonosítása VAVE workshopok-on és egyedi ötletek összegyűjtése során;
  • Részvétel az ötletek elbírálásában, valamint a működőképes ötletek megvalósításában;
  • Együttműködés a K+F-, a gyártó-, minőségügyi-, és applikációs mérnöki csoportokkal;
  • A szükséges validációs követelmények összegyűjtése;
  • PPAP-k készítésében való részvétel;
  • Kimutatások, jelentések készítése a VAVE vezető részére;
  • Mérőszámok követése, kapcsolódó akciók megfogalmazása, lekövetése;
  • Együttműködés a társterületekkel, applikációs mérnöki folyamatoknak való megfelelés;
  • Aktív támogatás nyújtása a VAVE folyamatok fejlesztéséhez;
  • Változáskezelési folyamatban való részvétel.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség műszaki végzettség;
  • Minimum 5-8 év gyártómérnöki és/vagy termeléstámogató mérnöki és/vagy applikációs mérnöki és/vagy tervezőmérnöki tapasztalat;
  • Gyártástechnológiai és termékfejlesztési ismeretek;
  • Tapasztalat vevői kapcsolattartás területén;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • SAP gyakorlat.

Előny:

  • Tapasztalat az alábbi területeken: változás menedzsment, NPI, termék, technológia áttelepítése
  • AutoCad ismeret

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő