www.cvonline.hu
Vasúti utaskísérő német nyelvterületen
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2015.11.23.
Hirdetés azonosító: 989687
lejárt

Vonz a vendéglátás világa? Jól beszéled a német nyelvet? Szeretsz utazni?  Szívesen kipróbálnád magad nemzetközi munkakörnyezetben? Ha a válaszod IGEN, csatlakozz német nyelvterületeken közlekedő vonataink fiatalos, pörgős és energikus STEWARD/STEWARDESS csapatába!

Feladatok:

Ami a Te feladatod lesz:

  • A nemzetközi (főként német anyanyelvű) utasok fogadása, köszöntése és informálása
  • Utasok segítése az általuk foglalt helyek megtalálásában
  • Utasok rendeléseinek felvétele
  • Utasok kiszolgálása, az általuk rendelt ételek és italok felszolgálása
  • A pénztár kezelése

Elvárások:

  • Legyen legalább középfokú végzettséged
  • Beszéld a német nyelvet legalább középszinten - az utasokkal való kapcsolattartásban feltétlenül szükséged lesz rá
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalatodból előnyt is kovácsolhatsz
  • Légy nyitott és pörgős

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet német nyelvterületen - Ausztria, Németország és Svájc
  • Kiváló munkakörnyezet - fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség - tréningeken való részvétel
  • Külföldön a szállásod biztosítjuk

Ha a pozíció elnyerte tetszésed, ne habozz, jelentkett hozzánk!

Mit kell ehhez tenned?

Küldd el nekünk német nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled weboldalunkon keresztül!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.