www.cvonline.hu
Vasúti utaskísérő - felszolgáló
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.02.11.
Hirdetés azonosító: 898873
lejárt

Nemzetközi catering szolgáltatásokat nyújtó vállalat megbízásából keresünk Európában közlekedő Railjet vonatokra munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Utasok fogadása,
  • Ételek és italok előkészítése,
  • Utasok kiszolgálása, italok és ételek értékesítése,
  • Pénzkezelés, elszámolás.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség és/vagy vendéglátóipari végzettség,
  • Legalább erős középfokú, aktív német nyelvtudás (főleg szóban) - elengedhetetlen a munkavégzéshez,
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat előny,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés,
  • Terhelhetőség,
  • Rugalmasság.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Változatos munkakör nemzetközi környezetben,
  • Folyamatos fejlődés, képzéseken való részvétel,
  • Sok utazás, fiatalos csapat,
  • A szállást külföldön a cég biztosítja.
  • Az érkezés és indulás Budapestről lenne, ezért Budapesten mindenkinek egyénileg kell a szállást megoldani

Várható kezdés: 2015. február 9.

Jelentkezés német nyelvű önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehetséges.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.