www.cvonline.hu

Vasúti járművillamossági szerelő

  • A hirdetés 1153 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft. munkatársat keres

pozícióba

A MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége a vasúti nosztalgiautazások szervezése korabeli, felújított vonatokkal, amelyek a XIX - XX. század fordulójának emlékét őrzik. Járműflottánk több mint 100 különböző típusú, muzeális értékű darabból áll, közülük több is Európa-szerte ismert és népszerű a vasút kedvelőinek körében.

Főbb feladatok:

  • A Társaság karbantartási rendszerébe bevont dízel vasúti járművek időszakos karbantartási és rendkívüli javítási munkáinak szakszerű végzése
  • A járművek felhasználás előtti telephelyi előkészítésének végzése
  • A munkába vett járművek állagmegóvása, kármegelőzési szempontok figyelembe vétele.
  • A járműkarbantartással összefüggő hibafeltárási tevékenység végzése, közlekedésbiztonsági paraméterek ellenőrzése
  • A Társaság által közlekedtetett vonatokon a műszaki kíséret biztosítása
  • A kiadott eseti szakirányú feladatok határidőre történő végrehajtása

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • vasúti járművillamossági szerelő szakképesítés

Egyéb követelmények:

  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • pontos, precíz, a technológiai leírásokat messzemenően betartó, szakszerű munkavégzés

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • hasonló szakterületen szerzett tapasztalat  (az M28, M32, M44, M61, MD jármű sorozatok ismerete)

Munkavégzés helye: 1142 Budapest, Tatai út 93/A

A jelentkezés határideje: 2014. szeptember 12.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő