www.cvonline.hu

Vasútépítő technikus (Cegléd)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest, Cegléd
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Vasútépítő technikus

Helység
Cegléd
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • részvétel a szakterületét érintő műszaki berendezések, létesítmények körében végzendő - felmérési, kitűzési, mérési - munkafolyamatokban
  • felügyelet mellett, csoportos munkavégzés keretében részvétel az adott szakterület karbantartási, üzemzavar- és hibaelhárító tevékenységében, rendszerek telepítésében, üzembe helyezéseken
  • közreműködés a szakterület/szolgálati hely tevékenységéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátásában

A munkakör betöltésének feltételei

  • szakirányú technikusi képesítés (pályafenntartási technikus)
  • orvosi alkalmasság

Későbbiekben az alábbi vizsga megszerzése:

  • 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga megszerzése

Amit ajánlunk

  • választható béren kívüli juttatást évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.600 Ft értékű juttatást Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • az alapbér 3,0 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget

2017.11.24.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Cegléd
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Építőipari munkás, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű