www.cvonline.hu

Vasmag rakó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1053786

Vasmag rakó

Nemzetközi partnerünk részére keresünk rakó munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel csepeli telephelyre. Hölgyek jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

- középfeszültségű elosztó transzformátorok gyártásához szükséges vasmagok rakodása, mozgatása
- gyártósori könnyű fizikai munka elvégzése (emelés: max. 10 kg-ig)

Elvárások:

- 3 műszak vállalása.
- Gyártásban, lehetőleg fizikai munkában szerzett tapasztalat
- Műszaki affinitás, lehetőleg rajz olvasási készség.
- Felhasználói PC ismeretek

Amit kínálunk:

- nemzetközi gyártási munkakörnyezet,
- 2, illetve 3 műszakos munkavégzés,
- kölcsönzött munkaviszony,
- versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján