www.cvonline.hu

Vásárszervező / Vásárképviselő

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Ügyfelünk kb. 900 tagvállalatot tömörítő önkéntes szervezet, mely tagja egy 90 országban jelenlévő globális hálózatnak. Fő feladata a vállalatok üzleti tevékenységének segítése a gazdaság minden területén, tanácsadás, széleskörű kapcsolati háló biztosítása, továbbá a gazdaságpolitikai döntéshozók támogatása a tagvállalatokat érintő kérdésekben.

Az Ön feladatai:

  • kapcsolattartás egy neves német vásárszervező céggel, kiállítók és látogatók akvirálása a magyarországi vásárokra, valamint klasszikus vásári képviselet ellátása
  • mind a vásáron kiállító, mind a vásárra látogató cégek képviselőinek támogatása a vásárok ideje alatt
  • a cégek tanácsadása az ideális vásári részvétel kiválasztásában, a teljes részvétel megszervezése, beleértve a vásári stand kialakításának segítését is
  • a kiállító cégek számára marketing aktivitás és a számukra érdekes üzleti találkozók megszervezése
  • közös standokon való kiállítás komplett lebonyolítása

Az Ön profilja:

  • gazdasági jellegű felsőfokú végzettség
  • értékesítési tapasztalat
  • legalább 5 éves releváns munkatapasztalat
  • magas szintű (C2) német nyelvtudás
  • biztos angol nyelvtudás
  • strukturált gondolkodás és precíz munkavégzés
  • ügyfél orientáltság
  • csapatszellem
  • gyakorlati tapasztalat az MS-Office szoftverek kezelésében
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • vonzó juttatások
  • érdekes feladatok nemzetközi munkakörnyezetben
  • jó csapat, kulturált, központi, jól megközelíthető munkahely

Német és magyar nyelvű pályázati anyagát a következő e-mail címen várjuk: E-mail cím megjelenítése