www.cvonline.hu

Vásárlókártya promóter

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1037916

Magyarországon 1994 óta jelen lévő nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc és a magyar bankpiac egyik meghatározó szereplőjének 7. éve sikeresen működő projektjéhez munkatársakat keresünk.
Feladatok:
  • Vásárlók megszólítása
  • Kártya előnyeinek bemutatása, értékesítés előkészítése
  • Érdeklődő vásárlók átadása az értékesítő kolléga részére

Elvárások:
  • Bátor, magabiztos személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelt fix bérezés (alap+ ösztönző)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Heti 20-40 óra munkavégzés
  • Karrierprogram

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben a kínált bármelyik pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy minden elvárásnak megfelel, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Vecsés
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest