www.cvonline.hu

Vásárlói kutatói és elemzési munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.11.15.
Hirdetés azonosító: 971310

Kiemelt globális jelenléttel bíró megbízónk számára, piackutatási tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Átfogó üzleti partner-, fogyasztói-, vásárlói-, márka- és piacelemzések készítése
- Primer piackutatások lebonyolítása
- Értékesítési stratégiák kidolgozásában való részvétel
- Az értékesítési stratégiák képviselői nyelvre fordításának támogatása, oktatási anyagok kidolgozása
- A képviselők, illetve a Key Account osztály támogatása
- Kapcsolattartás az ügynökséggel, kutatáshoz szükséges adatok összegyűjtése
- Javaslattétel a helykihasználás, termékválaszték, árazás, vásárlói ösztönző programok, végrehajtás, trade marketing aktivitások témakörében
- Kutatási eredmények bemutatása, saját igényekre való testreszabása
- Kiválasztott kereskedelmi csatorna / kiskereskedelmi üzleti partner, valamint márka specifikus stratégiai terv kidolgozása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség preferáltan marketing / kereskedelem / szociológia / pszichológia / pénzügy szakon
- Piackutatás területén szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Legalább erős középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Magas szintű Excel ismeretek (függvények, pivot tábla magabiztos használata)
- Innovativ szemlélet, kreativitás
- Erős analitikus készség
- Kiváló prezentációs készség
- Asszertív szemlélet

Amit kínálunk:

- Hosszú távú szakmai perspektíva
- Versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a