www.cvonline.hu

Vásárlói Kutatási és Elemzési Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- stratégiai elemzések készítése
- javaslattétel az értékesítési volumen és üzleti haszon maximalizálása érdekében
- a vásárlói igényekből kiinduló gondolkodás elősegítése meghonosítása az értékesítésen belül ill. ehhez kapcsolódóan új lehetőségek feltárása
- az elemzői csapat szakmai irányítása
- a képviselők, illetve a Key Account osztály támogatása
kiválasztott kereskedelmi csatorna / kiskereskedelmi üzleti partner, valamint kereskedelmi márka specifikus stratégiai terv kidolgozása szoros együttműködésben a kereskedelmi csatorna vezetőkkel
- az elemzési osztály munkatársainak szakmai támogatása, feladataik allokálása és priorizálása, a csapat vezetése

Elvárások:

- FMCG vállalatnál szerzett 3-5 éves fogyasztói, vásárlói kereskedelmi marketing, vagy értékesítési tapasztalat
- piackutatásban szerzett tapasztalat előny
- felsőfokú angol nyelvtudás
- közgazdaságtudományi vagy kereskedelmi jellegű főiskolai vagy egyetemi szintű diploma

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatások
- Kiemelkedő szakmai perspektíva

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -