www.cvonline.hu

Vásárlói kapcsolatok csoportvezető (CRM)

  • A hirdetés 133 napja lejárt

Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 205 üzletet üzemeltet országszerte.
A Penny Market Kft. munkatársat keres központjába

munkakörbe, teljes munkaidőbe.

Feladatok:

  • CRM folyamatok kidolgozása és folyamatos fejlesztése.
  • Célcsoportok meghatározása, szegmentált kommunikáció kialakítása (direct mail, hírlevelek, közösségi oldalak, stb.).
  • Vevőszolgálati tevékenységek koordinálása.
  • KPI-ok meghatározása és nyomon követése.
  • Vásárlói szokások és igények felmérése, elemzése, akciótervek kidolgozása.
  • Standard riportok meghatározása.
  • Vásárlói szokásokkal kapcsolatos adatok elemzések elkészítése.
  • Pontos, jól strukturált vásárlói adatbázis kialakítása.
  • CRM tevékenységek költség-hatékonyság elemzése.
  • Vásárlói kártya, hűség programok kidolgozása, fejlesztése.
  • Közösségi oldalak, hírlevelek, mobil alkalmazások folyamatos fejlesztése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség.
  • 1-3 év, hasonló területen, vállalati környezetben szerzett tapasztalat.
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret.
  • Kiemelkedő kommunikációs és íráskészség.
  • Stabil IT-felhasználói ismeretek, kiemelt MS Office (Access, Word, Excel, PowerPoint) jártasság.
  • B kategóriás jogosítvány.

Az ideális pályázó elkötelezett és érdeklődő a szakterület iránt, nyitott az új ismeretek és módszerek befogadására.   Munkájában értékorientált, precíz, igényes és kreatív. Analitikus gondolkodásmód jellemzi.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Tartalmas, érdekes feladatok.
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál.

A munkavégzés helye:

  • Alsónémedi logisztikai központ

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor fényképes magyar és német/angol nyelvű önéletrajza és motivációs levele csatolásával rögzítse jelentkezését a  Jelentkezés gombra kattintva.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő