www.cvonline.hu

VAS Technikus

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Bankautomaták gyártásával foglalkozó partnercégünk lelkes csapatába keresünk új munkavállalót az alábbi pozícióba:

Betanított szoftvertelepítő

(BUD282)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Speciális részegységek, alkatrészek beszerelése
  • Vevő által specifikált szoftverek telepítése
  • ATM teljes funkcionális tesztelése
  • Hibakeresés, Hibajavítás, ennek a dokumentálása
  • ATM szállításra való felkészítése, becsomagolása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép ismeret: hardver, softver
  • Szerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Egy mászakos munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)
  • A munkába járás ingyenes céges busszal biztosított BUDAPESTRŐL (Határ út)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/2521411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés