www.cvonline.hu

Vas technikus

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 859313

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Speciális részegységek, alkatrészek beszerelése előírás szerint,
  • vevő által specifikált szoftverek telepítése,
  • termék funkcionális tesztelése,
  • hibakeresés, hibajavítás, ezzel kapcsolatos adminisztráció,
  • termék szállításra való felkészítése, becsomagolása.
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • számítástechnikai ismeretek (hardware szerelési tapasztalat, felhasználói softver ismeret)
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • jó fizikum, terhelhetőség,
  • minőségszemlélet,
  • jó kommunikációs készség.
Előny:
  • Targoncavezetői engedély,
  • hegesztői szakvizsga,
  • tűzvédelmi szakvizsga.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: 1 műszakos munkarend
  • Kezdés: azonnal
Kapcsolat:
Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Referencia kód: DVT-01

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Gyál