www.cvonline.hu

Vas technikus

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1026369

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Speciális részegységek, alkatrészek beszerelése előírás szerint
  • Vevő által specifikált szoftverek telepítése
  • Termék funkcionális tesztelése
  • Hibakeresés, hibajavítás, ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • Termék szállításra való felkészítése, becsomagolása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (hardware szerelési tapasztalat, felhasználói softver ismeret)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jó fizikum, terhelhetőség
  • Minőségszemlélet
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Budapest irányából céges busz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés +cafateria

Előnyök:
  • Targoncavezetői engedély
  • Hegesztői szakvizsga
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkaidő: 1 műszakos munkarend (8:00 - 16:50) Ingyenes céges busz: Határ út – Nagykőrösi út – Pestszentimre városközpont – Gyál Ócsa – Dabas – Monor – Vecsés - Gyál

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest