www.cvonline.hu

VAS Technikus - Gyál (Referenciaszám:LK-1303)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.24.
Hirdetés azonosító: 971178

Feladatok:

- banki ATM-eket gyártó cégnél való munkavégzés

- alkatrészek, hardverek beszerelése, szoftverek telepítése

- ATM-ek munkafolyamatok utáni tesztelése

- hibakeresés, hibajavítás és ezek dokumentálása

- ATM-ek szállításra való felkészítése, csomagolása

Elvárások:

- középiskolai végzettség (érettségi előnyt jelent, de nem feltétel!)

- számítástechnikai ismeretek, Ms Office programok telepítésében való jártasság

- műszaki affinitás

- angol nyelv minimális ismerete

- hegesztői és/vagy érvényes tűzvédelmi szakvizsga megléte előnyt jelent

Előnyök:

- hegesztői és/vagy érvényes tűzvédelmi szakvizsga megléte előnyt jelent

- targonca vezetői engedély megléte

A munkáltató ajánlata:

- 1 műszakos, 8 órás állás

- hosszú távú munkalehetőség

- cafetéria már a próbaidő alatt is

- ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről, a Határ útról

- környező településekről a bejárást saját gépjárművel 9 Ft/km/fő összeggel támogatjuk

- 6 hónap után magasabb órabér + átlag feletti cafetéria keret

A munkavégzés helye:

Gyál

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. gyáli Partnercége számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,  küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó  LK-1303-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573 06 75-ös mobilszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Gyál
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő