www.cvonline.hu
Varró/Varrónő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084090
lejárt

Multinacionális szolnoki, gyártó partnerünk részére keresünk munkatársakat, több műszakos munkarendbe varró/varrónői munkakörbe.

Feladatok:

  • Gépi varró munkák elvégzése,
  • Bőr és műbőr anyagok varrása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat hasonló munkakörben
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 vagy 3)

Bejárás céges autóbuszokkal is biztosított!

Útvonalak:

·         Kengyel – Törökszentmiklós – Szajol – Szolnok több megállóval

·         Jászkarajenő – Vezseny – Tiszavárkony – Tiszajenő – Tószeg – Szolnok több megállóval

Amit nyújtunk:

FONTOS: Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, a jelentkezéséhez mindenképpen töltse fel önéletrajzát, hogy kollégáink felvehessék Önnel a kapcsolatot. Önéletrajz feltöltése nélkül pályázata hiányosnak tekinthető.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.