www.cvonline.hu

VARRÓNŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 976678

Német tulajdonú, magas minőségű és különlegesen finom alapanyagokból gyártott női és férfi alsó- és hálóruházatot készítő, Pest megye észak-keleti részén működő vállalat megbízásából keresünk megbízható munkatársakat az alábbi munkakörbe:

VARRÓNŐ

Feladatok

  • Minőségi fehérneműk és alsóruházati termékek varrása, készítése
  • 1 műszakos munkarend (6.30 - 14.30)

Elvárások

  • 1-2 éves varrási tapasztalat
  • Szakképzettség előny, de nem követelmény
  • Precizitás
  • Szakmai és emberi igényesség

Amit megbízónk nyújt

  • Korrekt és kiszámítható kompenzációs csomag (alapbér + teljesítményprémium)
  • Vállalati buszjáratok (Budapest Újpest Városkaputól és Acsáról való indulással) a munkarendhez igazodva
  • Közösségi közlekedés 100%-os térítése

A munkavégzés helye

Budapest észak-keleti vonzáskörzete

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VARRÓNŐ, Budapest észak-keleti vonzáskörzete