www.cvonline.hu

Varrónő

  • A hirdetés 34 napja lejárt

A hazai fast fashion egyik úttörője, amely több plázában is márkabolttal rendelkezik és számos közismert médiaszereplő is népszerűsíti, munkatársat keres

Varrónő

pozícióba. Amennyiben szívesen veszel részt egy elismert divatmárka mintadarabjainak előállításában, kérünk jelentkezz!

Feladatok

  • Mintadarabok kiszabása
  • Mintadarab varrása, a későbbi gyárthatóságot figyelembe véve, a legjobb, legpontosabb technikai megoldásokat alkalmazva
  • A szériagyártásból visszakerülő hibás áru javítása

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Proaktív személyiség

Amit megbízónk kínál

  • Normál munkaidő belvárosi munkakörnyezetben
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő