www.cvonline.hu

Varrónő

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Debreceni innovatív termékek fejlesztésével foglalkozó vállalkozásunk

Varrónőt

keres egyedi lakberendezési termékek kivitelezéséhez a szükséges mintadarabok elkészítéséhez és a sorozatgyártás előkészítéséhez.

Nem szokványos varrodai munka, kreatív, jó kézügyességgel rendelkező lelkes jelentkezőket várunk! A munkavégzés cégünk telephelyén Debrecenben, az egyetem közelében, de adott esetben bedolgozói munkaviszonyban is történhet, ahol a munkavégzés a saját műhelyben történik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Textil varrás
  • Szegés, paszpólozás
  • Szabás megfelelő sablon alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Magabiztos varrógép használat és tapasztalat
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Kreatív szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kínai nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Családias hangulatú munkahely, fiatalos közeg
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen, Nagy Lajos király tér vagy távmunkában

Jelentkezés módja:  Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Távmunka / Otthoni munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő