www.cvonline.hu

Varrónő (Nyíregyháza)

  • Frissítve 278 napja

Ügyesen bánik a varrógéppel és van is némi tapasztalata? Szeretne végzettségének megfelelő munkát versenyképes jövedelemért? Várjuk jelentkezését!

Varrónő

(MIS283)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Sebességváltó markolatok és gombok gyártása

  • Légzsáktakaró gyártása

  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Varrónői végzettség

  • Varrógép szakszerű használata

  • Bőrtermékek gyártásában szerzett tapasztalat

  • Éles látás, rugalmasság

  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk :

  • Versenyképes jövedelem

  • Stabil munkahely

  • Utazási költségtérítés

  • Cafeteria

Munkarend:

  • Több műszak

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/588-9223 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014