www.cvonline.hu
Varrógép műszerész
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.09.09.
Hirdetés azonosító: 966861
lejárt

Nyíregyházi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a varrógépek üzembe helyezése, karbantartása, javítása

Elvárások:

  • műszaki végzettség
  • több éves tapasztalat ebben a munkakörben
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • jó kereseti lehetőség
  • modern és tiszta munkakörnyezet
  • jó csapatszellem

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.