www.cvonline.hu

Varrógép műszerész

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.13.
Hirdetés azonosító: 927892
lejárt

A Dologidő Kft. Tolna megyei, francia tulajdonban lévő megbízója számára keres hosszú távra új munkatársat

varrógép műszerész

pozícióba!

A munkakörrel járó feladatok

  • A termelésben használt varrógépek javítása, beállítása, finomhangolása
  • Keletkező hibák elhárítása (alkatrészek cseréje, elkészítése, módosítása – aparátok, talpak)
  • Együttműködés a varrónőkkel és a csoportvezetőkkel
  • Varrógépek teljes szervize
  • A termelés támogatása

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Minimum 1 év felsőruházatban, optimális esetben fehérnemű vagy fürdőruhagyártásban szerzett tapasztalat, varrógép műszerész pozícióban
  • Ipari varrógépek szerelésének, beállításának ismerete (Pfaff, Brother, Yuki)
  • Kiemelkedően jó kézügyesség
  • Nyugodt, türelmes, határozott személyiség
  • Önállóság, jó helyzetfelismerő képesség
  • Stressztűrő képesség

Előny

  • Villanyszerelő, hegesztő végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  •  B kategóriás jogosítvány
  • Szabászati gépek ismerete
  • Speciális technológiák ismerete (ultrahangos hegesztés, ragasztási technológiák)
  • Dombóvár vagy környéki lakhely

Amit megbízónk kínál

  • Kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Vállalati cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

  • Dombóvár

Jelentkezési határidő

  • 2015.05.17.

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a fent leírt követelményeknek, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a toborzas@dologido.hu e-mail címre, és a jelentkezési határidő lejárta után kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu