www.cvonline.hu

Varrógép-műszerész

  • A hirdetés 704 napja lejárt

PASHA Kft.

munkatársat keres magas minőségű fehérneműk gyártásához.

A francia Chantelle Csoport tagjaként a Pasha Kft. 23 éve foglalkozik magas minőségű, exkluzív női fehérneműk gyártásával (Link megjelenítése). A cég Dombóváron működik kb. 250 fős létszámmal. A termelés folyamatosságát a cégcsoporton belüli kiemelt szakmaiság és állandó fejlődés biztosítja.

Mi a feladat?

  • Ipari varrógépek beállítása, javítása, karbantartása
  • Új technológiák bevezetésének előkészítése

Mikor jelentkezzen?

  • Ha mechanikai-vagy elektroműszerész végzettsége van (vagy ezek rokonszakmái)
  • Ha igényes a munkájára
  • Ha hosszútávra tervez

Fehérnemű/fürdőruha gyártásában  szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Mit nyújtunk?

  • Bejelentett munkahely
  • Hosszútávú foglalkoztatás
  • Kulturált munkakörülmények
  • 1 műszak (7.00-15.20)
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatása
  • 23 évnyi szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Dombóvár

Jelentkezését rövid fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő