www.cvonline.hu
Varrodai betanított munkás
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094235
lejárt

Rakamazi partnercégünkhöz keresünk jó kézügyességgel rendelkező betanított munkásokat gépi varráshoz.

Feladatok:

  • Varrodai munka kesztyűkön és azok bélésein
  • Különböző kesztyűk, vagy azok részeinek a varrása
  • Egyéb varrodai feladatok

Elvárások:

  • Kiváló kézügyesség, tanulékonyság
  • Varrodai munkatapasztalat a könnyűiparban előnyt jelent (p.l. textília, kesztyű, cipő, stb.)
  • Cipőfelsőrész gyártásban való jártasság előny
  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • 5 főt meghaladó jelentkezés esetén nagyobb távolságból érkezőknek szállítást szervezünk

Munkavégzés helye: Rakamaz

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.