www.cvonline.hu

Varró / varrónő (MIS283)

  • A hirdetés 718 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Varrónő

(MIS283)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Sebességváltó markolatok és gombok gyártása
  • Légzsáktakaró gyártása
  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Varrónői végzettség
  • Varrógép szakszerű használata
  • Bőrtermékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Éles látás, rugalmasság
  • Precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk :

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Utazási költségtérítés
  • Cafeteria

Munkarend:

  • Több műszak

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő