www.cvonline.hu

Varró technikus (Referenciaszám: UJ-930)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.09.19.
Hirdetés azonosító: 800402

Feladatok:

  • Az üzemben meghatározott munka-csoportok termelésének figyelése, adminisztrálása, naponta előre meghatározott időközökben
  • Normaidő mérése
  • Szalagbeosztás készítése
  • Gyártási folyamat szervezése
  • Termelési mennyiségek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, napi termelési statisztika továbbítása
  • Javaslattétel az észlelt hibák megszüntetésére, kijavítására
  • Biztonsági előírások betartatása
  • Minőségbiztosítás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári megbízója számára toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó UJ-930-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Gyevnár Katánál a 20-967-3093-as mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő