www.cvonline.hu

VARRÓ MUNKÁS, BETANÍTOTT VARRÓMUNKÁS (6177)

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Megbízónk részére új munkatársakat keresünk az alábbi pozíciókba:
varró munkás, betanított varrómunkás.

Elvárások:
•Szabászatban/ruhakészítésben szerzett tapasztalat
•Pontos munkavégzés
•Szorgalmasság, ügyesség

Előny:
•Varró, szabász végzettség
•Ruhakészítő végzettség
•Többéves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
•Kulturált munkakörnyezet
•Munkába járás támogatása
•Fizetés: FIX bruttó alapbér: 102 000 Ft
•teljesítménytől függő alapbér feletti bónusz
•Nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Zalaszentgrót

Nyugdíjasok és betanított varrók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.