www.cvonline.hu

Varró - INTS/NYK/062

  • Frissítve 14 napja

Nyíregyházi partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Varró

Feladatok:

  • Kéziszerszám vagy gép segítségével, műbőr, bőr vagy textilanyagból termékek előállítása, átalakítása és javítása a mennyiségi és minőségi előírásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • 3 műszak vállalása
  • 8 általános iskolai végzettség
  • varrógép használatának ismerete
  • varró munkakörben szerzett tapasztalat

Ajánlat:

  • cafetéria
  • alapbéren felüli prémiumok
  • multinacionális környezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye Nyíregyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Nyíregyháza