www.cvonline.hu

Vámvezető

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Az NI Vám és Trade Compliance csapatába keressük Vámcsoport vezető kollégánkat. Téged keresünk, ha olyan nemzetközi csapatban szeretnél dolgozni, ahol folyamatos kihívások és fejlődési lehetőségek várnak Téged. Az NI-ban olyan légkör fogad, ahol a mindennapokat az egymás iránti tisztelet, lendületesség, dinamikus, segítőkész  csapat és kihívással teli feladatok övezik.

Főbb feladatok és hatáskör

Vámfolyamatok és kontrolling-rendszer működtetése
10 fős vámcsoport vezetése (vám adminisztrátorok, vámügyintézők, vámszakértő)
A vámcsoport szakmai felkészültségének biztosítása
Kapcsolattartás a különböző hazai és külföldi hatóságokkal
A vállalat folyamatos üzletmenetének vám oldalról történő támogatása és biztosítása
A vámengedélyek, a jogszabályok, a belső munkautasítások folyamatos naprakészen tartása, ellenőrzése
Számítógépes rendszerek (Oracle, Régens) optimális működésének kialakítása és folyamatos fejlesztése
Megfelelő tarifálási gyakorlat esetén a 3 fős tarifálási csoport vezetése is a feladatok közé tartozhat

Feltételek

Felsőfokú végzettség (gazdasági, vagy logisztikai szakirány)
vámügyintézői képesítés
Legalább 3-5 éves vámügyintézői, vagy vámszakértői tapasztalat
Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
Középfokú (aktív) angol nyelvtudás
Vezetői készségek, képességek
Kezdeményezőkészség, újítás
Vevői szemlélet

Előny:
AEO és Régens vámszoftver ismerete
Tarifálási alapismeretek, valamint import- és export besorolási jegyzék ismerete

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.