www.cvonline.hu

Vámügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.14.
Hirdetés azonosító: 960310

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársat keres budapesti irodájába Vámügyintéző munkakörbe.

Feladatok:

- Futó projektek kapcsán export/import engedélyek megszerzése, nyilvántartása, meghosszabbítása
- Kimenő, bejövő termékek forgalmának és értékének nyilvántartása
- projektek esetén a szükséges adminisztráció és személyes ügyintézés
- jelentések készítése
- vámügyintézéssel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

- Külkereskedelmi ügyintéző végzettség
- Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás
- Német nyelvtudás előny
- Export/Import és vámügyintézéssel kapcsolatos ismeretek
- ITAR/EAR nemzetközi fegyverzeti export-import előírásokkal kapcsolatos ismeretek
- Magyar és/vagy EU országbeli állampolgár
- büntetlen előéletű

Amit kínálunk:

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
- Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a