www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • A hirdetés 726 napja lejárt

A Boschung EJT  Kft. mely  úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozik munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégnél előforduló termékek tarifálása és ezzel összefüggésben a darabjegyzékek kezelése illetve a termékdíjas bevalláshoz az adatok előkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vámtarifálási ismeretek
  • Német Nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • Excel ismerete
  • Megbízható precíz önálló  munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

5510 Dévaványa, Eötvös József út. 89.

Munkaidő:

Teljes munkaidő 8 órában

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.
Kezdés Azonnal!

Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német