www.cvonline.hu

Vámügyintéző

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.29.
Hirdetés azonosító: 877182
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Pécsi telephelyünk tevékenységének bővítéséhez új munkatársat keresünk

munkakörbe, pécsi-cserkúti munkavégzéssel.

 Feladatok:

  • A vám csoporton belül a napi vámkezelések végzése (export-import tevékenység)
  • A CTC vezető által meghatározott vámszakmai területen végzett munka felügyelete
  • A vám adminisztrátorok által rögzített adatok ellenőrzése
  • Árosztályozás végzése, termékdíj ügyintézés
  • Vámérték kimunkálással kapcsolatos ügyintézés
  • Származás meghatározása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, szállítókkal

Elvárások:

  • Érettségi + vámszakmai végzettség (OKJ)
  • Hasonló területen szerzett 4-5 év vámszakmai gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói ismeret
  • Műszakos munkavégzés vállalása
  • Rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  •  Régens vámszoftverben szerzett gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Pécs