www.cvonline.hu

VÁMÜGYINTÉZŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 840104

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronics- hoz!
Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Import / Export szállítmányok központi vámrendszerben való regisztrálása
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Vámraktár nyilvántartó program vezetése
  • Társterületekkel (raktár, beszerzés, mérnökség, expedit), illetve hatóságokkal (Vám és Pénzügyőri Hivatal) való kapcsolattartás
  • Vámtörvény és a hozzá kapcsolódó jogszabályok előírásainak betartása, változásainak követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Középfokú vámügyintézői képesítés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (WORD, EXCEL)

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi linken keresztül hozzánk.