www.cvonline.hu
Vámügyintéző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.14.
Jelentkezési határidő: 2014.11.15.
Hirdetés azonosító: 817523
lejárt

(Komárom-Esztergom)

Pozícióleírás
Biatorbágyi partnercégünk részére keresünk VÁMÜGYINTÉZŐT

Feladat:
-A raktárba beérkező és az onnan kiszállításra kerülő áruk és vámáruk jogszabályban előírt formában tett vámkezelése
-Az okmányok kapcsolódó adminisztrációs feladatainak ellátása
-Import vámkezelések elvégzése a jogszabályokban előírt módon

Követelmények
Három műszakos munkarend vállalása
Vámügyintézői végzettség

Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...