www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • A hirdetés 1198 napja lejárt

Lagermax Spedíció Kft.

gyakorlattal rendelkező munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Import és export szállítmányok teljes körű vámügyintézése (gyűjtőforgalom, komplett rakomány, konténerforgalom)
  • Közvámraktári betárolások és kitárolások elvégzése
  • Vámokmányok kiállítása
  • Intrastat jelentés készítése
  • Környezetvédelmi termékdíj kimutatás készítése
  • Megbízóink képviselete a vámhatóság előtt

Elvárások:

  • Felsőfokú vámügyintéző végzettség
  • Aktív szakmai gyakorlat
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfél orientáltság
  • Nagy munkabírás
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, alapos, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Régens vámprogram felhasználói szintű ismeret

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér
  • étkezési hozzájárulás
  • azonnali kezdési lehetőség
  • fiatal dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület BILK Logisztikai Központ

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes Önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő