www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • Az álláshirdetés ma lejár

Német anyavállalatú, elektronikai termékek gyártására specializálódott partnerünk számára keresünk tapasztalt, precíz és megbízható kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Export, import áru vámügyintézésének teljeskörű lebonyolítása

  • Eseti vámkezelési megbízások ügyintézése

  • Az üzem munkafeltételeinek és működésének biztosítása, termeléstervezés

  • Aktív részvétel az utólagos vámellenőrzési eljárásokban

  • Módosítási kérelmek lebonyolítása

  • Vámügyi engedélyek beszerzése, felügyelete

  • Visszaigénylések kezelése

Elvárások:

  • Vámügyintézői végzettség

  • Legalább 1-2 éves aktív gyakorlati tapasztalat

  • Erős németnyelv-tudás szóban és írásban

  • Önállóság, jó problémamegoldó készség

  • Pontos, megbízható személyiség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag

  • Tanulási, fejlődési lehetőség

  • Kihívásokkal teli, érdekes munka

  • Emberközpontú vállalati kultúra

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória -