www.cvonline.hu
Vámügyintéző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1099421
lejárt

Autóipari partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • export/import vámkezelések normál és egyszerűsített eljárásban
  • export/import adatszolgáltatása
  • hosszútávú beszállítói nyilatkozatok kiállítása
  • termékek tarifális besorolása
  • adatrögzítések
  • környezetvédelmi termékdíjjal kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • minimum középfokú vámügyintéző végzettség
  • minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol vagy német aktív nyelvtudás
  • MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • multinacionális munkakörnyezet
  • nyelvi képzések
  • szakmai tréningek
  • cafetéria, céges autóbusz járat
  • ingyenes sportolási lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.