www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • A hirdetés 357 napja lejárt

  GYÖNGYÖSI KARRIER

Növekedjünk

            Együtt !
Fejlődj velünk !

A Procter&Gamble  a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 150 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk elő és szállítunk a világ számos pontjára. Gyöngyösi gyárunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi pozícióba:

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ LEGFONTOSABB FELADATOK:

  • Kapcsolattartás a vámügynök céggel eseti
  • Kapcsolattartás a csömöri vám- termékdíj csoporttal
  • Vámtarifaszám meghatározás termék leírás alapján
  • A jogszabályváltozások  figyelemmel kísérése
  • Riportok készítése, adatbázisok kezelése
  • Termékdíj csoport támogatása, intrastat riport
  • Dokumentációk készítése, kezelése
  • Rendszerek üzemeltetése olyan módon, hogy  azok megfeleljenek a Magyar törvényi előírásoknak, illetve a Vállalat elvárásainak egyaránt
  • Proaktív részvétel munkafolyamatokban

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Hosszútávú munkalehetőség egy támogató csapatban

ELVÁRÁSOK:

  • Vámügyintézői közép/felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (teszteljük)
  • Önálló, pontos, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikáció és együttműködő készség
  • Komplex feladatok kezelése (prioritásállítás, egyszerre több project vezetése)

ELŐNYÖK:

  • 2-3 év munkatapasztalat az adott munkaterülete

Munkavégzés helye: Gyöngyös

RÉSZLETES szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével az alábbi email címre.

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol