www.cvonline.hu

Vámügyintéző

  • A hirdetés 329 napja lejárt

PCE Paragon Solutions Kft. – CNSBG

 Foxconn is establishing a demand fulfillment operation for a leading supplier of communication equipment for mobile networks. Foxconn has chosen to locate this business at our Komarom Facility in Hungary where we will fulfill orders for the European, Middle East and African Markets. We fully expect this business to provide considerable growth opportunities in the future.

If you are ambitious, with can-do attitude, then you should join our fast growing,
dynamic and multi-cultural company.
Currently, there are immediate openings for

komáromi munkvégzési helyszínnel

Feladatok:

  • Import vámáruk szabadforgalomba bocsátása saját vámengedélyekkel
  • Export vámkezelések elvégzése saját vámengedélyekkel
  • Vámraktári áruforgalom adminisztrálása
  • A vámcsoport által használt nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások, statisztikai adatok készítése

Elvárások:

  • Középfokú vámügyintéző bizonyítvány
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategórás jogosítvány
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Dinamikus személyiség
  • Felelősségtudat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör és kellemes munkakörnyezet
  • Tanulási és előrelépési lehetőség multinacionális környezetben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát (magyar és angol nyelven) a pozíció megjelőlésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol