www.cvonline.hu

Vámügyintéző

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1044093

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Export és import vámkezelések (szabad forgalomba helyezés, árutovábbítás)
  • Helyi vámkezelésben való aktív közreműködés
  • Adatszolgáltatás a belső és külső ügyfelek számára
  • Utóellenőrzésekben való részvétel
  • Jelentések készítése a felsőbb vezetés felé

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú (vámügyi) végzettség
  • Min. 3 év vámterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás és ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix alapbér + magas Cafeteria
  • Kulturált munkakörnyezet, multinacionális környezet
  • Céges autó biztosítja a bejárást

Előnyök:
  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Amennyiben felkeltette ez a lehetőség az érdeklődését, csatoltan küldje el magyar nyelvű, fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest