www.cvonline.hu

Vámügyintéző munkatárs

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1084122
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy gödöllői multinacionális vállalat részére keresünk menedzsment asszisztens pozícióba munkavállalót!

Feladatok:

  • Vámkezelések, az export és az import vállalati nyilvántartások vezetése és figyelemmel kísérése
  • Vámokmányok szakszerű kiállítása, alap vámkezelések helyesbítése
  • Import és export kamionok folyamatos nyomon követése, elősegítve a logisztikai folyamatok tervezését, optimalizálását
  • Kapcsolattartás a vámügyben eljáró különböző szervekkel, az illetékes vámszervekkel, illetve a külföldi  szállítmányazási osztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú vámügyintézői képesítés
  • Magabiztos angol nyelvtudás (társalgási szintű szóban és írásban is)
  • Önállóság, stressztűrő képesség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • MS Office Ecxel magabiztos ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Önállő, felelősségteljes munkavégzés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével.