www.cvonline.hu

Vámügyintéző Munkatárs

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol változatos feladatokat kell ellátnod?
Képes vagy önálló, gyors munkavégzésre?

A Ghibli felvételt hirdet

pozícióba.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Közvámraktár, áfa raktári ügyintézés
  • Export / import vámkezelés
  • Vámhivatalok felé jelentések készítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

A feladat betöltéséhez rendelkezned kell:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés
  • KVD ügyintézői képesítés
  • Office és vámprogram felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • Szakmai kapcsolatrendszer
  • Intrastat bevallásban szerzett tapasztalat
  • Környezetvédelmi termékdíj bevallásban szerzett tapasztalat
  • Angolnyelv-tudás

Frissen végzettek jelentekését is várunk! Nálunk kemény munka, piaci verseny és rengeteg kihívás vár Rád! Biztosítjuk Neked a stabil szakmai hátteret és profizmust, igényes munkakörnyezetet, fejlődést!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Önéletrajzodat a lenti e-mail címre "vámügyintéző" megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő