www.cvonline.hu

Vámügyintéző Munkatárs (Raktár)

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Az

Advanced MP Technology Hungary Kft.

 munkatársat keres az alábbi pozícióba:

(Elektronikai alkatrészek, tarifálás)

Elsődleges feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek/termékek tarifális besorolásának meghatározása
  • Vámtarifatörzs aktualizálása és az árukra vonatkozó kereskedelempolitikai intézkedések meghatározása
  • Preferenciális származás ellenőrzése
  • ECCN, HTS besorolás!!!!
  • Import-export vámfolyamat teljeskörű ügyintézése (vámkezelési megbízások elküldése a szállítmányozó cégeknek, fuvarlevél kitöltés stb)
  • Számítógépes készletnyilvántartó program kezelése
  • Kommunikáció a társosztályokkal (beszerzés, sales)
  • Vámfolyamatokhoz kapcsolódó teljeskörű dokumentáció készítése
  • Raktári alapanyagok rendelése, árajánlatok bekérése

Másodlagos feladatok:

  • Áru raktáron belüli mozgatása, feldolgozása (Elektronikai alkatrészek)
  • Minőségellenőrzés
  • Áru bevételezése
  • Áru csomagolása, előkészítése a kiszállitásra
  • Logisztikai feladatok ellátása

Követelmények:

  • Felsőfokú vámügyintézői vagy egyetemi végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Tarifálási szabályok aktív ismerete
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
  • Minimum 2 éves releváns tapasztalat
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

KÉREM JELÖLJE MEG FIZETÉSI IGÉNYÉT!

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése" target="_blank">E-mail cím megjelenítése e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő