www.cvonline.hu

Vámügyintéző és Logisztikus

  • A hirdetés 844 napja lejárt

A dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari vállalat, a

Tu-Plast Kft.

munkakörbe 1 fő munkatársat keres.

Akinek a feladata:

  • Export- import szállítmányok teljeskörű vámügyintézése
  • Kapcsolattartás a helyi vámszervekkel
  • Fuvarszervezés
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, valamint a szervezeten belül a társosztályokkal
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés és  legalább 1-2 éves tapasztalat (a pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges)
  • EKÁER rendszer ismerete
  • Fuvarszervező tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol, vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, hasonló munkakörben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Az ideális jelölt:

  • Hatékonyan kommunikál a különböző társosztályokkal, valamint a szállítmányozókkal
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Proaktív, kezdeményező személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Ha hirdetésünk felkeltette figyelmét és szeretne egy dinamikusan fejlődő cég munkatársa lenni, kérjük - a pozíció megjelölésével - küldje el fényképes önéletrajzát 2015. március 25 - ig a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő