www.cvonline.hu

Vámügyintéző és Logisztikus

  • A hirdetés 257 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat svájci anyavállalati támogatással. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal és korszerű műszaki háttérrel rendelkezik. Hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert:

munkakörbe.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • Export és import szállítmányok teljeskörű vámügyintézése
  • Kapcsolattartás a helyi vámszervekkel
  • Export és import fuvarszervezés, kapcsolattartás a szállítmányozókkal
  • Együttműködés a szervezeten belül a helyi és az anyavállalati társosztályokkal
  • Termékdíj bevallások elkészítése,
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása (ajánlatok, fuvarokmányok, számlák kezelése)

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés és legalább 2 éves tapasztalat (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • EKÁER rendszer ismerete
  • Fuvarszervezési tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Az ideális jelölt:

  • Hatékonyan kommunikál, kiváló szervezőkészséggel rendelkezik
  • Proaktív személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, precíz

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Multinacionális termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Biztos nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre 2016.05.06-ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő