www.cvonline.hu
Vámügyintéző / Customs Expert
Electrolux Lehel Kft - Jászberény - Nyíregyháza - Budapest
Frissítve : 2015.10.28.
Jelentkezési határidő: 2015.11.08.
Hirdetés azonosító: 985132
lejárt

Az Electrolux Csoport a világ vezető konyhai, fürdőszobai, tisztító- és szabadtéri eszközöket gyártó vállalata. Cégünk az Electorux Lehel Kft., a svéd Electrolux AB leányvállalata. Az Electrolux lehet Kft.-nél a jászberényi és nyíregyházi telephelyen folyik termelő tevékenység, az értékesítési és marketing részleg, a háztartási kisgépek globális logisztikai központja, valamint a professzionális konyhák és mosodák európai értékesítése Budapesten található. A vállalat fő profilját a hűtő- és fagyasztószekrény, valamint a fagyasztóláda- és porszívógyártás adja. Az Electrolux jelenleg átlag 3500 alkalmazottat foglalkoztat Magyarországon és a beszállítóikon keresztül további 2500 főnek biztosít munkalehetőséget. Az Electrolux 1991 és 2014 között 130,9 milliárd forintot fordított beruházásokra Magyarországon.

Electrolux – a gondoskodó vállalat, amely folyamatos növekedése és az emberi erőforrások fejlesztése érdekében az alábbi munkakörökbe vár motivált és szakmai fejlődést kereső jelentkezőket:

Munkavégzés helye:
Jászberény

A munkakör célja:
Export- import vámügyintézés

Feladatok:

  • Import és export áruforgalomhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése (NCTS,  T1 okmány, Árureg.,Árutovábbítási okmány, EBEJ. EV., CMR, Származási bizonyítvány,  A.TR)
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal (NAV megfelelő vám- és ellenőrzési szervei)
  • Az áruforgalom regisztrálása az EKAER rendszerben
  • NAV/Vámhatósági ellenőrzések segítése,lebonyolítása
  • Részvétel logisztikát érintő projektekben

Elvárásaink:

Végzettség, tapasztalat és tudás:

  • Minimum érettségi (felsőfokú végzettség előny)
  • Export-import vám területén szerzett tapasztalat
  • VÁMSZOFT és MS Office programok ismerete
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent

Készségek, képességek:

  • Magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontú beállítódás
  • Problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság

További információ és jelentkezés:

A pozícióra jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi linken lehet:

További információ:

Szabó Ildikó
Vezető felvételi munkatárs
E-mail: E-mail cím megjelenítése">E-mail cím megjelenítése
Tel: +36 57 416 203
Mobil: + 36 30 636 0416

Electrolux Lehel Kft.

Link megjelenítése" target="_blank">Electrolux Careersite