www.cvonline.hu

Vámügyintéző (BUD340)

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Magyarország egyik vezető szállítással, logisztikával, fuvarozással foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk Biatorbágyra új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Vámügyintéző

(BUD340)

Leendő munkatárs feladatai:

  • export-import vámkezelések végzése
  • közvámraktárhoz tartozó vámkezelések végzése
  • aktív feldolgozás vámügyi adminisztrációjának ellátása
  • vámfelügyelet melletti feldolgozás vámügyi adminisztrációjának ellátása
  • elszámolások készítése
  • vámügyi nyilvántartások kezelése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal

Amit elvárunk:

  • minimum középfokú vámügyintézői végzettség,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek
  • pontosság, precizitás,
  • jó kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó képesség;

Előny

  • vámügyi gyakorlat
  • alap szintű angol nyelvtudás;
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (kiemelkedő cafeteria rendszerrel)
  • Nagyvállalati környezet, fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú biztos munkahely

Egyéb:

Munkavégzés helye: Biatorbágy (Budapestről és Tatabányáról céges busz biztosított)

Műszak: három műszakos munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre vagy jelentkezzen telefonon a 20/2521411-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő