www.cvonline.hu

Vámszakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.20.
Jelentkezési határidő: 2014.05.19.
Hirdetés azonosító: 687111

Vámszakértő

Világhírű multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársat VÁMSZAKÉRTŐ munkakörbe.

Feladatok:

- Az anyagtörzs folyamatos frissítése a vámtarifaszámok figyelembe vételével
- Preferenciális származási kalkuláció készítése az SAP-GTS-ben
- A munkafolyamatok kialakítása a vám és export ellenőrzés területén
- A származási bizonyítványok kiadásának szer vezése a helyi iparkamaránál
- A vámjogi szempontból a megfelelő dokumentáltság megléte
- A vámtarifatörzs és a hozzájuk kapcsolódó intézkedések ellenőrzése
- Import vámeljárás alá vonások elvégzése és azok revíziója
- Az import vámok ellenőrzése és nyomonkövetése
- Preferenciális származási kalkuláció elkészítése az SAP-GTS-ben

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Nemzetközi kereskedésre vonatkozó szabályrendszer alapos ismerte
- Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
- Kiváló német nyelvtudás, angol előny
- Erős műszaki affinitás
- Az SAP-GTS készségszintű használata

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszútávú lehetőség
- Multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a